Kas ir APPS Europe?

APPS Europe ir nepārtraukti augošs uzņēmums, kas nodarbojas un lepojas ar klientu vajadzībām pielāgotu risinājumu izstrādi, lai risinātu problēmas ar nepatīkamu aromātu, putekļu un tauku uzkrāšanos un piesārņojuma kontroles jautājumiem Apvienotajā Karalistē un starptautiskā mērogā, izmantojot videi draudzīgas tehnoloģijas.

APPS Europe specializējies sistēmu izstrādē un uzstādīšanā, lai risinātu šīs problēmas dažādās sfērās, kas var būt saistītas ar komposta ražošanu, notekūdeņu attīrīšanu, pārtikas pārstrādi, atkritumu šķirošanu, rūpniecību, būvniecību, lauksaimniecību un citām jomām.

Mums ir pieredze un zināšanas, lai sniegtu risinājumus vides problēmām, ar kurām saskaras klients. Mēs izgatavojam un uzstādām klienta vajadzībām speciāli pielāgotas tehnoloģiskās sistēmas, izmantojot konsultantu atbalstu no projekta sākuma līdz beigām.

Mūsu uzņēmums lepojas ar saviem panākumiem, kas balstīti uz klientu ieteikumiem, pamatojoties uz viņu apmierinātību ar mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Pamatā ir drošs klientu atbalsts 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā, lai nodrošinātu visu mūsu iekārtu pareizu un efektīvu darbību.

Kā uzņēmums mēs ticam, ka radīsim uzticību savos klientos, pielāgojot visuzticamākos un rentablākos risinājumus viņu problēmu risināšanai.